Category Uncategorized

Poczucie Własnej Wartości

Poczucie własnej wartości

22 – 23 WRZEŚNIA

Jak cicho byłoby w lesie, gdyby śpiewały tylko najzdolniejsze ptaki. Katie Chernoff

 Ninguém ama outra pessoa pelas qualidades que ela tem, caso contrário os honestos, simpáticos e não fumantes teriam uma fila de pr...

Parafrazując Katie Chernoff możemy powiedzieć : Jak cicho byłoby w lesie, gdyby śpiewały tylko ptaki z wysokim poczuciem własnej wartości”. Z którymi się utożsamiasz? Śpiewałabyś? Czy powstrzymałabyś się?  Dlaczego tak trudno nam pokazać siebie takimi jakimi jesteśmy w istocie? Jak ważne dla ciebie jest to co inni myślą o tobie? Czy to co myślisz, że inni myślą o tobie wpływa na twoje działania? Czy daje ci więcej możliwości i wyborów?

Poczucie własnej wartości to przekonanie o samej sobie i sposób w jaki siebie traktujesz.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w warsztacie to możliwe, że uwierzysz w siebie i we własne mo...

Czytaj Wiecej

 

 

Uzdrawianie relacji rodzinnych

18.V; 15.VI; 13.VII; 10.VIII;14.IX; 12.X; 9XI; 14.XII

Bogini, czy możemy porozmawiać?

od od wiosny do jesieni (termin podam później) 2019 spotkania w soboty raz w miesiącu

 

Czytaj Wiecej

Pod Wspólnym Księżycem – fascynujące lato kobiet

Pod Wspólnym Księżycem

3CA5C8AC-2CDB-4A05-B063-560EB1D723E9-1 33704D75-46A9-446C-A3B1-B94A12249406

fascynujące lato kobiet

lipiec 2019


Kobieta w swojej mocy jest dokładnie kobietą jaką natura ją stworzyła: seksowna, wyrazista, intuicyjna, czująca i uzdrawiająca.

W powolnym rytmie dnia, pełnym  zabawy, radości i śmiechu, ćwiczeń, rytuałów, celebracji kobiecości będziemy dzielić się mądrością i odkrywać istotę kobiecej natury. W czasie tych dni stworzymy bezpieczną, wspierającą przestrzeń do spotkania się ze swoją wewnętrzną dziewczynką i uzdrowienia relacji z linią przodkiń. Odkryjemy swoje wewnętrzne piękno i moc.

 

Podaruj sobie czas z innymi poszukującymi siebie kobietami. Będzie to czas medytacji,  ruchu na świeżym powietrzu, relaksacji i zabawy, ale też głębokiej pracy wewnętrznej.

Sięgniemy do korzeni na...

Czytaj Wiecej

 

 

Czytaj Wiecej

Bogini, czy możemy porozmawiać?

Bogini, czy mogę z tobą porozmawiać?

cykl warsztatów od wiosny do jesieni 2019

Termin Bogini określa formę archetypu rozpoznawanego w sobie jak i w kobietach, którymi  się otaczamy. Archetypy znajdziemy w mitologii, literaturze, filmach, serialach. W mitach odnajdujemy mocne cechy, ale także zranienia poszczególnych bogiń. Są to te same konflikty, jakie mamy my kobiety współczesne. Hera, żona Zeusa jest w konflikcie z Afrodytą,  boginią kochanką, Atena, urodzona w zbroi, nie dopuszcza kobiecych, miękkich uczuć, odcięta jest od matki jaką reprezentuje Demeter i zmysłowej miłości Afrodyty itd.

katy-belcher-342054-unsplash

Rozpoznając archetypy bogiń  i ich charakterystyczne cechy dowiesz się, dlaczego my kobiety tak bardzo się między sobą różnimy...

Czytaj Wiecej

Krąg Kobiet 50+

Krąg Dojrzałych Kobiet

DSC02580-1024x768

Każda kobieta weszła lub wejdzie kiedyś w trzecią fazę życia. A gdy znajdzie się na tym nieznanym terytorium, może albo opłakiwać utraconą młodość, albo z ekscytacją spojrzeć w przyszłość, korzystając z bogactw ukrytych we własnej psychice.

Kiedy opuszczają nas dzieci, by iść własną ścieżką, często czujemy się samotne i zagubione, szczególnie, gdy czas poświęciłyśmy rodzinie zapominając o sobie.

W naszym społeczeństwie zorientowanym na młodość bycie starszą kobietą często oznacza stawanie się niewidzialną. Tak wcale nie musi być. W społecznościach rdzennych mieszkańców Ameryki kobieta staje się w pełni dorosła, gdy kończy 52 lata!

Według Jean Shinody Bolen mamy w sobie potężne kobiece archetypy, symbolizowane...

Czytaj Wiecej

Zrozumieć Ustawienia Rodzinne

Zrozumieć Ustawienia Rodzinne

podstawy, wprowadzenie, omówienie i praktyczne zastosowanie

IMG_4035[1]

I moduł we wrześniu

II moduł w październiku

W historii każdej rodziny zawarte są losy jej przodków. Jak to się dzieje, że powtarzamy losy rodziców, dziadków, pradziadków? Nawet jeśli buntujemy się przeciwko któremuś powielamy jego los. Systemowe ustawienia prowadzą do odkrycia tych niewidzialnych wzorców i powiązań. Kiedy wybieramy reprezentantów swojej rodziny ukazują się nam więzi i nierozpoznawalne do tej pory relacje dotyczące nawet kilku pokoleń. Ujawniają się napięcia i powiązania. Celem ustawienia jest doprowadzenie do przywrócenia porządku i przepływu miłości.

I moduł.

Na warsztacie przyjrzymy się przebiegowi ustawień.

Rozpoznamy fenomen powiązań mi...

Czytaj Wiecej

 

Zapisz

Zapisz

Czytaj Wiecej

Boginie w każdej kobiecie

Boginie w każdej kobiecie – Jean Shinoda Bolen

Boginie w kazdej kobiecie-OkladkaFront

Kariera czy rodzina? Namiętny romans czy stabilne małżeństwo? kompromis czy ostra rywalizacja? Pieniądze czy satysfakcja z pracy? Takie decyzje nie są łatwe, bo na naszą psychikę wpływają różne, czasem sprzeczne, siły wewnętrzne, przez autorkę przedstawiane pod postacią greckich bogiń. Hera pogania: „Kiedy wreszcie wyjedziesz za mąż?”. Dla Demeter najważniejsze są dzieci. „Używaj życia, póki czas” – kusi Afrodyta. „Jeśli chcesz zrobić karierę, musisz skupić się tylko na tym” – ostrzega Atena. Której posłuchać? Jak dokonywać mądrych wyborów? o tym właśnie pisze Jean Shinoda Bolen: jak pogodzić swoje wewnętrzne boginie, by żyć w zgodzie  z własną prawdziwą naturą.

„Zadziwiające, jak wiele łączy na...

Czytaj Wiecej

Boginiczne archetypy dojrzałej kobiecości – Jean Shinoda Bolen

Jest już od dawna oczekiwana książka dla dojrzałych kobiet!!!

Boginicznea archetypy-okladkaFront

Każda kobieta wkracza kiedyś w trzecią fazę życia. A gdy znajdzie się na tym nieznanym terytorium, może albo opłakiwać utraconą młodość, albo z ekscytacją spojrzeć w przyszłość, korzystając z bogactw ukrytych we własnej psychice. Jean Shinoda Bolen opisuje potężne kobiece archetypy, symbolizowane przez boginie mądrości, współczucia, gniewu i uzdrawiającego śmiechu, odkrywając w nich pokłady mocy pojawiające się w psychice dojrzałej kobiety. I przekonuje, że możemy obudzić w sobie boginię bez względu na wiek.

O książce:

Ta książka jest dla nas – dojrzałych, mądrych kobiet zwanych wiedźmami...

Czytaj Wiecej