Uzdrawianie Relacji Rodzinnych

w Warszawie: 

w 2019 roku

18.V; 15.VI; 13.VII; 10.VIII;14.IX; 12.X; 9XI; 14.XII

IMG_0523

 

Wszyscy przychodzimy na świat w rodzinie i jej zawdzięczamy życie ze wszystkimi możliwościami i ograniczeniami. W  historii rodziny zawarte są losy przodków, które mają wpływ na wszystkich późniejszych jej członków. Rodzina jest systemem, od którego nie można się odciąć. Kto nie szanuje rodziców, swoich przodków odrzuca też samego siebie, ponieważ to przodkowie są źródłem naszego życia.

Metoda Berta Hellingera zakłada istnienie nadrzędnego, pierwotnego porządku w rodzinie. Nasze pole energetyczne jest częścią energetycznego pola naszej biologicznej rodziny. Każdy ma w rodzinie swoje, ściśle określone miejsce. Kiedy np. umiera  dziecko, często rodzice przelewają swoją miłość na młodsze dziecko, lub kiedy dziecko przejmuje rolę ojca lub matki, której brakuje, porządek zostaje zaburzony. Symboliczne przywrócenie właściwego porządku i uhonorowanie miejsca i pozycji każdego z członków rodziny pozwala na prawdziwy przepływ miłości.

Metodą Berta Hellingera możemy uzdrowić traumatyczne wydarzenia w rodzinie takie jak zranienia spowodowane na przykład rozwodem rodziców, wczesną śmiercią czy nadużyciem seksualnym. W zadziwiający sposób możemy też odkryć fenomen identyfikacji, często z losami naszych dziadków.

Zaburzone relacje rodzinne przenosimy nieświadomie na swoje obecne rodziny, na nasze relacje w pracy (tworząc zespół, lider często kreuje relacje między pracownikami takie jakie sam miał w swojej rodzinie), na nasze relacje z przyjaciółmi i inne.

Odnalezienie i symboliczne przywrócenie harmonii w przepływie miłości sprawia, że każdy z członków rodziny odnajduje swoje w niej miejsce.

W czasie pracy  metodą Berta Hellingera, klient  wybiera  reprezentantów niektórych członków swojej rodziny spośród uczestników warsztatów i ustawia ich w przestrzeni sali, w której odbywają się warsztaty. Powolne przesunięcia reprezentantów w końcu tworzą rozwiązanie.

Najbardziej niezwykłe jest to,  że nie musimy przyprowadzać nikogo z rodziny, a uporządkowana na tych warsztatach energia i tak przenosi się na naszą prawdziwą rodzinę. Osoby, które uczestniczyły w takich warsztatach, sygnalizują, często już w kilka dni później zmianę w swoich relacjach z bliskimi, w pracy, ze znajomymi i in.

Metoda ta może być również stosowana  w uzdrawianiu relacji w firmach, w biznesie.

Koszt:  380.00 pln udział z ustawieniem lub 200.00 pln  aktywny obserwator. Obecność obowiązkowa od początku do końca zajęć. Zalecane wygodne ubranie i dodatkowe skarpetki.

Miejsce rezerwuje przedpłata zadatku  80.00 zł na konto:  Berckana, Alicja Bednarska – Ćwiek, 05–410, Józefów – Michalin, ul. Dobra 4a,   Bank Pekao S.A. 86124059761111000047456105, oraz zgłoszenie telefoniczne, faksem, listowne lub e-mailem

Gdzie: w Warszawie, ul. Kozia 4 m. 8

W godzinach: od 10.00 rano  do ostatniego ustawienia

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz