Systemowe Ustawienia Rodzinne

w Warszawie: 

    16 czerwca; 8 lipca; 5 sierpnia;

IMG_0523

 

Każdy z nas rodzi się w rodzinie i jej zawdzięcza życie ze wszystkimi możliwościami i ograniczeniami, a także dzieli szczególne losy swojej rodziny. W historii rodziny zawarte są losy jej przodków, które mają wpływ na wszystkich późniejszych jej członków. Rodzina jest systemem, od którego nie można się odciąć. Kto nie szanuje rodziców, swoich przodków odrzuca też samego siebie, ponieważ to oni są źródłem naszego życia. Metoda zakłada istnienie nadrzędnego, pierwotnego porządku w rodzinie. Energetyczne pole naszej osobowości jest częścią energetycznego pola naszej biologicznej rodziny. Każdy członek rodziny ma w niej swoje, ściśle określone miejsce. Kiedy np. umiera dziecko, często rodzice przelewają swoją miłość na młodsze dziecko, lub kiedy dziecko przejmuje rolę ojca lub matki, której brakuje, porządek zostaje zaburzony. Symboliczne przywrócenie właściwego porządku i uhonorowanie miejsca i pozycji każdego z członków rodziny pozwala na prawdziwy przepływ miłości. Jest to jedna z nielicznych metod, honorująca naszych przodków.

Metoda ta uzdrawia traumatyczne wydarzenia w rodzinie takie jak zranienia spowodowane na przykład rozwodem rodziców, śmiercią czy nadużyciem seksualnym. W zadziwiający sposób odkrywa fenomen identyfikacji, najczęściej z losami naszych dziadków. Te, często nieharmonijne relacje rodzinne przenosimy nieświadomie na swoje rodziny, które tworzymy, na nasze relacje w pracy (tworząc zespół, lider często kreuje relacje między pracownikami takie jakie sam miał w swojej rodzinie), na nasze relacje z przyjaciółmi i innymi.

Odnalezienie i symboliczne uzdrowienie zaburzenia w przepływie miłości sprawia, że każdy z członków rodziny odnajduje swoje w niej miejsce.
W czasie pracy tą metodą, osoba wybiera członków swojej rodziny z uczestników warsztatów i ustawia ich w przestrzeni sali, w której odbywają się warsztaty. Prowadząca stopniowo przywraca ład poprzez odpowiednie ustawianie.
Najbardziej niezwykłe jest to, że nie musimy przyprowadzać nikogo z rodziny, a uporządkowana na tych warsztatach energia i tak przenosi się na naszą prawdziwą rodzinę. Osoby, które uczestniczyły w takich warsztatach, sygnalizują, często już w kilka dni później zmianę w swoich relacjach z bliskimi, w pracy, ze znajomymi i in. Metoda ta może być również stosowana w uzdrawianiu relacji w firmach, w biznesie.

Koszt:  380.00 pln udział z ustawieniem lub 200.00 pln  aktywny obserwator. Obecność obowiązkowa od początku do końca zajęć. Zalecane wygodne ubranie i dodatkowe skarpetki.

Miejsce rezerwuje przedpłata zadatku  80.00 zł na konto:  Berckana, Alicja Bednarska – Ćwiek, 05–410, Józefów – Michalin, ul. Dobra 4a,   Bank Pekao S.A. 86124059761111000047456105, oraz zgłoszenie telefoniczne, faksem, listowne lub e-mailem

Gdzie: w Warszawie, ul. Kozia 4 m. 8

W godzinach:

zaczynamy w piątek o godzinie 18.00 do 21.00-21.30 i kontynuujemy w sobotę od 10.00 do ostatniego ustawienia

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz