Krąg Kobiet 50+

Krąg Dojrzałych Kobiet

DSC02580-1024x768

Każda kobieta weszła lub wejdzie kiedyś w trzecią fazę życia. A gdy znajdzie się na tym nieznanym terytorium, może albo opłakiwać utraconą młodość, albo z ekscytacją spojrzeć w przyszłość, korzystając z bogactw ukrytych we własnej psychice.

Kiedy opuszczają nas dzieci, by iść własną ścieżką, często czujemy się samotne i zagubione, szczególnie, gdy czas poświęciłyśmy rodzinie zapominając o sobie.

W naszym społeczeństwie zorientowanym na młodość bycie starszą kobietą często oznacza stawanie się niewidzialną. Tak wcale nie musi być. W społecznościach rdzennych mieszkańców Ameryki kobieta staje się w pełni dorosła, gdy kończy 52 lata!

Według Jean Shinody Bolen mamy w sobie potężne kobiece archetypy, symbolizowane przez boginie mądrości, współczucia, gniewu i uzdrawiającego śmiechu.

Na kręgu będziemy odkrywać kierujące naszą psychiką archetypy i czerpać z nich naszą potężną moc dojrzałej kobiety. Możemy obudzić w sobie boginię bez względu na wiek. W trzeciej fazie życia możemy stać się prawdziwie twórcze, wolne i mocne. Świadomie kształtować nasze życie i świat wokół nas.

Od 16 lat prowadzę Kręgi Kobiet. Powstawały  z potrzeby przebywania z mądrymi kobietami, które rozumieją, że stworzone jesteśmy do życia pięknego, fascynującego, szczęśliwego, kobietami, które odkrywają swoją moc i dzięki niej wprowadzają zmiany w swoim życiu. Koncentrujemy się na naszej odwadze, chęci poznawania świata, miłości, zdolności obdarowywania ciepłem i komfortem psychicznym i uczymy się w pełni wykorzystywać i polegać na naszej intuicji.

Krąg rozpoczniemy jak zbierze się odpowiednia liczba kobiet.

zapisy: alicja.bednarska8@wp.pl; tel. 606 133 121

 

Alicja Bednarska – doradca rozwoju potencjału osobistego, absolwentka Instyutu Świadomego Życia, praktyk integracji i transformacji oddechem, NLP, Panoramy Społecznej, uczyła się w u Nemi Nath w Breathconnection w Australii, u Mariny Sisson w IAP w Nowej Zelandii, u Hellingera i Daana van Kampenhouta w Berlinie, brała czynny udział w Kongresie Rady Mądrości Przodków rdzennych mieszkańców całego świata w Cantona Meksyk. Uczyła się także u nauczycieli z USA, Hawajów, Niemiec, Wenezueli, Holandii,. Szwajcarii i Anglii. Od ponad szesnastu lat tworzy kręgi kobiece. Zasiada w Kręgu Starszyzny Kobiet. W Warszawie prowadzi ośrodek rozwoju duchowego Berckana. Od czterech lat wspólnie z koleżanką wydaje kalendarz Spirala tworzony przez kobiety dla kobiet, z tekstami i ilustracjami ponad 50 autorek sięgającymi do korzeni naszej kobiecej duchowości. Obie założyły Wydawnictwo Yemaya, w którym ukazały się takie książki jak Nakarmić swoje demony, W rytmie księżyca dla dziewczynek stających się kobietami, Boginiczne archetypy dojrzałej kobiecości i Boginie w każdej kobiecie.

Zajęcia odbywają się w raz w miesiącu w godzinach 18.30. – 22.00

Zapisy: alicja.bednarska8@wp.pl

tel. 606 133 121

gdzie: Kozia 4 m. 8,

inwestycja: 50 PLN

www.berckana.pl