Zrozumieć Ustawienia Rodzinne

 

Zrozumieć Ustawienia Rodzinne

podstawy, wprowadzenie, omówienie i praktyczne zastosowanie

IMG_4035[1]

 

I moduł we wrześniu

II moduł w październiku

W historii każdej rodziny zawarte są losy jej przodków. Jak to się dzieje, że powtarzamy losy rodziców, dziadków, pradziadków? Nawet jeśli buntujemy się przeciwko któremuś powielamy jego los. Systemowe ustawienia prowadzą do odkrycia tych niewidzialnych wzorców i powiązań. Kiedy wybieramy reprezentantów swojej rodziny ukazują się nam więzi i nierozpoznawalne do tej pory relacje dotyczące nawet kilku pokoleń. Ujawniają się napięcia i powiązania. Celem ustawienia jest doprowadzenie do przywrócenia porządku i przepływu miłości.

I moduł.

Na warsztacie przyjrzymy się przebiegowi ustawień.

Rozpoznamy fenomen powiązań między członkami rodziny.

Rozpoznamy system pochodzeniowy i jego wpływ na system teraźniejszy.

Lojalność dzieci wobec rodziców. Przejęte uczucia.

Porządki w partnerstwie i rodzicielstwie. Więź z wcześniejszymi partnerami.

Ustawienie uczuć, elementów osobowości i obiektów.

Rola reprezentantów i rola terapeuty.

 

II moduł

Więź, porządek i wyrównanie między braniem i dawaniem.

Przejęcie cudzej winy. Czy przebaczenie jest właściwe?

Sumienie.

Kiedy dzieci stają się rodzicami lub partnerami swoich rodziców.

Bezdzietność, aborcja, adopcja.

Po czym rozpoznaje się uwikłania systemowe?

Niektóre choroby i powiązania rodzinne.

 

Moi nauczyciele metody: Bert Hellinger, Daan van Kampenhout; Otto Brink, Sneh Victoria Schnabel,  Carolla Castillo; Andrea Drohla, Joy Manne, Gerhard Walper, Maria Senftleben-Gudrich, Hede Leitner-Diehl, Wilfried De Philips, Ilse Kutschera, Kristine Alex, Nemi Nath, Franz Ruppert.

 

Alicja Bednarska – doradczyni rozwoju potencjału osobistego, absolwentka IŚŻ, praktyk integracji i transformacji oddechem, NLP, Panoramy Społecznej, uczyła się w u Nemi Nath w Breathconnection w Australii, u Mariny Sisson w IAP w Nowej Zelandii, u Daana van Kampenhouta w Berlinie. Uczyła się także u nauczycieli z USA, Hawajów, Niemiec, Wenezueli, Holandii, Szwajcarii i Anglii. Zasiada w Kręgu Starszyzny Kobiet. Od ponad siedemnastu lat tworzy kręgi kobiece. W Warszawie prowadzi ośrodek rozwoju duchowego Berckana. Jest współzałożycielką Wydawnictwa Yemaya, w którym wydane zostały takie książki jak „Nakarmić swoje demony”, „W rytmie księżyca, kiedy dziewczynka staje się kobietą”, „ Boginiczne archetypy dojrzałej kobiecości”, „Boginie w każdej kobiecie” i wydawany jest „kalendarz Spirala” tworzony przez kobiety dla kobiet.

 

Zajęcia w Warszawie  zaczynamy w sobotę o godzinie 10.00 i kończymy około godziny 18.00 z przerwą obiadową i krótkimi przerwami pomiędzy ustawieniami, kontynuujemy  w niedzielę od 10.00 rano do godziny 17.00 z krótszą przerwą obiadową. Zalecane wygodne ubranie i dodatkowe skarpetki. Oba moduły można traktować niezależnie.

 

Miejsce rezerwuje zadatek 100 zł (za jeden moduł) wpłacony na konto:  Berckana, Alicja Bednarska – Ćwiek, 05 – 410, Józefów, ul. Dobra 4a,   Bank Pekao S.A. 86124059761111000047456105, oraz zgłoszenie telefoniczne, faksem, listowne lub e-mailem. Cena promocyjna 400 zł za każdy moduł przy wpłacie zadatku 200 zł do 30 kwietnia.

 

gdzie: w Warszawie  Kozia 4 m. 8

koszt: każdy moduł 480 PLN

e-mail: alicja.bednarska8@wp.pl

tel. 606 133 121

www.berckana.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz