Pod Wspólnym Księżycem – fascynujące lato kobiet

Pod Wspólnym Księżycem

3CA5C8AC-2CDB-4A05-B063-560EB1D723E9-1 33704D75-46A9-446C-A3B1-B94A12249406

fascynujące lato kobiet

lipiec 2019


Kobieta w swojej mocy jest dokładnie kobietą jaką natura ją stworzyła: seksowna, wyrazista, intuicyjna, czująca i uzdrawiająca.

 

W powolnym rytmie dnia, pełnym  zabawy, radości i śmiechu, ćwiczeń, rytuałów, celebracji kobiecości będziemy dzielić się mądrością i odkrywać istotę kobiecej natury. W czasie tych dni stworzymy bezpieczną, wspierającą przestrzeń do spotkania się ze swoją wewnętrzną dziewczynką i uzdrowienia relacji z linią przodkiń. Odkryjemy swoje wewnętrzne piękno i moc.

 

Podaruj sobie czas z innymi poszukującymi siebie kobietami. Będzie to czas medytacji,  ruchu na świeżym powietrzu, relaksacji i zabawy, ale też głębokiej pracy wewnętrznej.

Sięgniemy do korzeni naszej kobiecej duchowości, poszukamy tego co ukryłyśmy głęboko i za czym tak tęsknimy. Pozwolimy ujawnić się naszej prawdziwej naturze pełnej szacunku do siebie i poczucia własnej wartości.

 

– spotkasz się ze swoją wewnętrzną dziewczynką,

– uzdrowisz relację ze swoją mamą i linią przodkiń,

– poszerzysz swoją kreatywność wykorzystując własne talenty,

– uzdrowisz szacunek do siebie i poczucie własnej wartości,

– uzdrowisz kobiecą duchowość uczestnicząc w kobiecych  ceremoniach,

– odkryjesz siostrzeństwo kobiet wspierając inne kobiety i będąc wspierana przez nie.

Metody pracy:

Medytacja, wizualizacja, transformujący świadomy oddech, elementy NLP, ustawień rodzinnych, rysowanie, malowanie mandali, lepienie Swojej Bogini,  ceremonie kobiece, rytuały lunarne i solarne, taniec, śpiew kontakt z Naturą i czterema Świętymi Żywiołami.

Termin: lato 2019

gdzie:

inwestycja: podamy wkrótce

Alicja Bednarska  – doradca rozwoju potencjału osobistego, uczyła się w  Breathconnection w Australii, w IAP w Nowej Zelandii, u Berta Hellingera, u Daana van Kampenhouta w Berlinie i wielu inn. Brała czynny udział w Zgromadzeniu Rdzennych mieszkańców obu Ameryk w Cantona Meksyk. Od osiemnastu lat tworzy kręgi kobiece. Zasiada w Kręgu Starszyzny Kobiecej. W Warszawie stworzyła ośrodek rozwoju duchowego Berckana, gdzie prowadzi indywidualne konsultacje, warsztaty rozwoju osobistego,  warsztaty ustawień rodzinnych, indywidualne sesje transformacji oddechem, oraz wydawnictwo Berckana, w którym wydaje kalendarz Spirala tworzony przez kobiety dla kobiet. Jest współzałożycielką wydawnictwa Yemaya,  które wydaje książki związane z rozwojem kobiet.

Miejsce rezerwuje przedpłata bezzwrotnego zadatku 200 zł do 30 maja, na konto:

Berckana, Alicja Bednarska-Ćwiek 05-410 Józefów-Michalin ul. Dobra 4a – Bank Pekao S.A. 86124059761111000047456105

oraz zgłoszenie telefoniczne, faxem, listowne lub e-mailem.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz