Poczucie Własnej Wartości

Poczucie własnej wartości

22 – 23 WRZEŚNIA

Jak cicho byłoby w lesie, gdyby śpiewały tylko najzdolniejsze ptaki. Katie Chernoff

 Ninguém ama outra pessoa pelas qualidades que ela tem, caso contrário os honestos, simpáticos e não fumantes teriam uma fila de pr...

Parafrazując Katie Chernoff możemy powiedzieć : Jak cicho byłoby w lesie, gdyby śpiewały tylko ptaki z wysokim poczuciem własnej wartości”. Z którymi się utożsamiasz? Śpiewałabyś? Czy powstrzymałabyś się?  Dlaczego tak trudno nam pokazać siebie takimi jakimi jesteśmy w istocie? Jak ważne dla ciebie jest to co inni myślą o tobie? Czy to co myślisz, że inni myślą o tobie wpływa na twoje działania? Czy daje ci więcej możliwości i wyborów?

Poczucie własnej wartości to przekonanie o samej sobie i sposób w jaki siebie traktujesz.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w warsztacie to możliwe, że uwierzysz w siebie i we własne możliwości, docenisz siebie akceptując własne niedoskonałości, zrozumiesz, że popełniane przez ciebie błędy są tylko lekcjami w szkole życia. Staniesz się integralną sobą nie projektując własnych uczuć na innych. Weźmiesz odpowiedzialność za samą siebie. Będziesz mieć znacznie więcej możliwości i wyborów. Staniesz się bardziej spontaniczna i będziesz śmiało realizować to, co w twojej duszy gra.

Metody: oddech, NLP, wizualizacja, medytacja, ćwiczenia w parach itp.

 

Kiedy: 22 – 23 października, w godzinach 10 – 18 z obiadowa przerwą

Miejsce: Warszawa ul. Kozia 4 m. 8

Koszt 350 zł (powtarzający warsztat płaca 300zł)

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailem i zadatek 50 zł na konto: 86 1240 5976 1111 0000 4745 6105

Zalecane wygodne ubranie i cieple skarpetki.

Alicja Bednarska – doradczyni rozwoju potencjału osobistego, uczyła się w  Breathconnection w Australii, w IAP w Nowej Zelandii, u Berta Hellingera, u Daana van Kampenhouta w Berlinie. Brała czynny udział w Zgromadzeniu Rdzennych mieszkańców obu Ameryk w Cantona Meksyk. Od osiemnastu lat tworzy kręgi kobiece. Zasiada w Kręgu Starszyzny Kobiet. Współwydaje  książki oraz kalendarz Spirala tworzony przez kobiety dla kobiet. W Warszawie stworzyła ośrodek rozwoju duchowego Berckana, gdzie prowadzi indywidualne konsultacje, warsztaty rozwoju osobistego,  warsztaty ustawień rodzinnych, indywidualne sesje transformacji oddechem.