GRUPOWE SESJE ODDECHOWE – mini warsztaty rozwoju osobistego

GRUPOWE SESJE ODDECHOWE – mini warsztaty rozwoju osobistego

Od października rozpocznie  się roczny cykl mini warsztatów rozwojowych połączonych z transformującymi sesjami oddechowymi. Na początek zajmiemy się dobrostanem w Twoim życiu.

Obfitość i dobrobyt to stan umysłu. Twoje otoczenie i sytuacja finansowa są dokładnym odbiciem twego sposobu myślenia. Każdego dnia masz wybór żyć w braku, w niedostatku lub w radości i obfitości. Kim wybierasz być?

Przywykliśmy myśleć o pieniądzach, tak jak myśleli nasi rodzice, dziadkowie, sąsiedzi. W naszej podświadomości jesteśmy lojalni wobec przodków. Zmiana myśli i przekonań może zdziałać w twoim życiu cuda. Możesz zacząć działać w myśl „robię bez robienia i jest zrobione”! Otworzenie się na sukces, przyjmowanie obfitości i dobrobytu może zmienić twoje życie.

W październiku zwrócimy uwagę i oczyścimy te przekonania na temat pieniędzy, które hamują ich przepływ w naszym życiu.

Sesje będą odbywać się co czwartek czwartek. Na sesję może przyjść każdy po wstępnej rozmowie, ale lepiej wcześniej odbyć przynajmniej 1 sesję indywidualną, po to by wiedzieć czego w sesji się spodziewać i jak siebie prowadzić. (O oddechu czytaj w zakładce Warsztaty Cud oddechu.)

Konieczne wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa smsem lub mailem, do godziny 16.00 w dniu, kiedy odbywa się sesja lub upewnienie się, czy nie nastąpiły zmiany. Spotykamy się o 18.30 do 21.00 – 22.00. Koszt 50 pln.

Terminy spotkań:

w 2015 roku – 1,8,15,22 i 29 października; następne terminy podamy wkrótce.