NOWY KRĄG KOBIET – mini warsztaty

 Powstaje nowy krąg. Zapraszamy wszystkie kobiety zainteresowane tworzeniem siostrzaności, wzajemnego wspierania się, duchowego rozwoju.
Grupa 2b
Zaczniemy we wrześniu!

Koncepcja Siostrzaności, wzajemnego wspierania się i wspólnego odkrywanie naszej kobiecej duchowości, tego co tak naprawdę karmi naszą duszę, stała się myślą przewodnią spotkań Kręgu Kobiet. Stopniowo przywracamy naszą wewnętrzną równowagę i harmonię, uzdrawiamy naszą zranioną i zawstydzaną małą wewnętrzną i budujemy wewnętrzną dojrzałą kobietę. Uczymy się kierować intuicją i przeczuciami, radzić sobie z emocjami i troszczyć się o siebie samą. Inspiracją są opowieści trzynastu Klanowych Matek spisane przez Jamie Sams. Każda z Matek przekazuje swoją uzdrawiającą, pełną mocy, prawdę w poetyckiej baśniowej formie.Podczas  naszych spotkań kolejno omawiamy każdą opowieść i czerpiemy z niej nauki bliskie naszej kobiecej duszy. Wracamy do źródeł naszej kobiecości. Dzielimy się naszą mądrością, budujemy siostrzeństwo i wspieramy się wzajemnie. Narzędzia: wizualizacje, ćwiczenia, praca z ciałem, taniec, śpiew i podróże wewnętrzne przy bębnie.Spotkania odbywają się we wtorki raz w miesiącu. Serdecznie zapraszam kobiety, które pragną sięgnąć głębiej do swojej kobiecości, poczuć bezpieczeństwo współbycia w siostrzaności, czerpać od innych kobiet i dawać od siebie innym kobietom, po to by żyć lepiej, radośniej, świadomiej i w poczuciu spełnienia. Zapraszam do współtworzenia Kręgu. Książka Trzynaście  Pierwotnych Matek Klanowych do dostania na miejscu. Prowadząca:Alicja Bednarska

Zgłoszenia: e-mail alicja.bednarska8@wp.pl, tel. 606 133 121

Gdzie: ul Kozia 4 m. 8

Koszt: 50 pln.

Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt
Bo tego nie wiesz nawet sama Ty

Jej portret – Bogusław Mec

Żyjemy w świecie mężczyzn i uznałyśmy ten świat za swój własny. Wiele z nas potrzeby partnerów uznała za swoje. Nie zastanawiamy się, czego tak naprawdę potrzebujemy, by być szczęśliwe. Rzadko kiedy  jesteśmy pewne siebie i w pełni czujemy swoją wartość. Zanim nastąpił czas patriarchatu Kobieta miała równe z mężczyzną prawa. Z jej zdaniem liczyli się wszyscy, także mężczyźni.
Kobiety potrzebowały siebie, by bezpiecznie wychować potomstwo. Dziewczynki i młode kobiety uczyły się od starszych kobiet jak przyrządzać zioła, by leczyć rodzinę, jak wychowywać dzieci, jak przyjmować narodziny. Dbały o rytuały.
W dzisiejszych czasach pełnych agresji, walki my kobiety potrzebujemy odzyskać swoją moc. Potrzebujemy siebie nawzajem, by przywrócić szacunek do siebie samej, do Matki Ziemi. Potrzebujemy siebie, by odkryć i poddać się swojej kobiecej naturze,  wzajemnie się wspierać, uczyć od siebie mądrości,  słuchać naszej intuicji, głosu naszego serca, by zmieniając i rozwijając siebie, inspirować zmiany we własnej Rodzinie, by  zaszczepiać miłość i pragnienie pokoju w sercach naszych dzieci.
Od 16 lat prowadzę Kręgi Kobiet. Powstawały  z potrzeby przebywania z mądrymi kobietami, które rozumieją, że stworzone jesteśmy do życia pięknego, fascynującego, szczęśliwego, kobietami, które odkrywają swoją moc i dzięki niej wprowadzają zmiany w swoim życiu. Koncentrujemy się na naszej odwadze, chęci poznania świat, miłości, zdolności obdarowywania ciepłem i komfortem psychicznym i uczymy się w pełni wykorzystywać i polegać na naszej intuicji. W końcu ciekawość mamy po naszej pramatce Ewie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz