Sesje indywidualne

KONSULTACJE Z ZAKRESU ROZWOJU OSOBISTEGO

INDYWIDUALNE SESJE TRANSFORMACJI ODDECHEM

INDYWIDUALNE USTAWIENIA RODZINNE

WARSZTATY ROZWOJU I KRĘGI KOBIET

Transformacja Oddechem wywodzi się z rebirthingu. Rebirthing dosłownie oznacza ponowne narodziny. Jest jedną z metod samodoskonalenia się. Jest to prosta technika oddechowa, której celem jest łagodne usunięcie stresu, bloków i stłumionych emocji z umysłu i ciała, szczególnie  tych powstałych w czasie porodu i we wczesnym dzieciństwie. Opiera się  na  przekonaniu, że myśl kreuje naszą rzeczywistość zatem pozytywne nastawienie do świata tworzy lepsze „tu i teraz”.

Nasze przekonania, które w dzieciństwie pożyczyliśmy sobie od dorosłych, tworzą samosprawdzające się, tajne scenariusze naszego życia. W sesji oddechowej możesz poznać swoje scenariusze i te, które Ci nie służą zmienić. Sesje transformacji oddechem dają natychmiastowe korzyści:

–       redukcję stresu poprzez głęboką relaksację,

–       lepsze zdrowie, więcej witalności i energii,

–          stabilizację emocjonalną,

–          jasność umysłu, efektywniejsze rozwiązywanie problemów,

–          głębokie poczucie celu i sensu życia.

–          spokój wewnętrzny, poczucie trwałego szczęścia.

 

Zawsze jest nadzieja, że twoje życie może się odmienić,

 ponieważ zawsze jest jeszcze czas na naukę nowych umiejętności.

 

Alicja Bednarska – doradca rozwoju potencjału osobistego, absolwentka Instyutu Świadomego Życia, praktyk integracji i transformacji oddechem, NLP, Panoramy Społecznej, uczyła się w u Nemi Nath w Breathconnection w Australii, u Mariny Sisson w IAP w Nowej Zelandii, u Daana van Kampenhouta w Berlinie ostatnio brała czynny udział w Zgromadzeniu Rdzennych mieszkańców obu Ameryk w Cantona Meksyk. Uczyła się także u nauczycieli z USA, Hawajów, Niemiec, Wenezueli, Holandii,. Szwajcarii i Anglii. Od ponad trzynastu lat tworzy kręgi kobiece Zasiada w Kręgu Starszyzny Kobiet. W 2012 roku wydała pierwszą edycję kalendarza Spirala tworzony przez kobiety dla kobiet, z tekstami i obrazami ponad 50 autorek sięgającymi do korzeni naszej duchowości, którą kontynuuje każdego roku. W Warszawie prowadzi ośrodek rozwoju duchowego Berckana.