Mapa marzeń

marzenia, cele, nowe możliwości w 2007 roku
Możesz mieć wszystko, czego chcesz, jeśli chcesz tego wystarczająco usilnie. Musisz chcieć tego z obfitością, buchającą przez skórę i łączącą się z energią, która stworzyła świat.

 

Sheila Graham

Czy często witasz Nowy Rok z długą listą postanowień, o których zaraz potem zapominasz? Co trzeba zrobić, żeby spełnić dane sobie obietnice? Czy chcesz, aby nadchodzący rok stał się rokiem Twoich spełnionych marzeń i zrealizowanych celów. To jest możliwe, pod warunkiem że określisz i wyznaczysz sobie cele i skupisz się na tym czego chcesz, czego pragniesz, co odkładałeś na później, bo nie był to ten moment. Może przyszedł czas, aby sięgnąć po nowe aspiracje, po nowe wyzwania? Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie Ty to kto? Nie bój się marzyć. Nawet najbardziej nierealne marzenia wyzwalają w nas dodatkową energię. Uwierz w siłę swoich pragnień.
Co roku spotykamy się w styczniu, aby sprecyzować nasze cele, znaleźć naszą misję i sięgać po to co zwykle wydawało się niemożliwe, i po to, aby otworzyć się na magię marzeń, robiąc naszą mapę spełnionego życia.
Przynieś wygodne ubranie, kolorowe gazety, nożyczki, klej, i wiarę, że to co niemożliwe może stać się możliwe.