Kręgi kobiet – odkryj swoją moc

Poczuj moc w Kręgu Kobiet

Żyjemy w świecie mężczyzn, który uznałyśmy za własny. Wiele z nas potrzeby partnerów uważa za swoje. Nie zastanawiamy się, czego tak naprawdę chcemy, by być szczęśliwe. Rzadko kiedy jesteśmy pewne siebie i w pełni czujemy naszą wartość. Zanim nastąpił czas patriarchatu, kobieta miała prawa równe z mężczyzną. Z jej zdaniem liczyli się wszyscy, także Panowie.
rytuał

Kobiety potrzebowały siebie, by bezpiecznie wychować potomstwo. Dziewczynki i młode damy uczyły się od starszych Pań jak przyrządzać zioła, by leczyć rodzinę, jak opiekować się dziećmi, a także jak przyjmować narodziny. Dbały o rytuały.

W dzisiejszych czasach pełnych agresji, walki – my kobiety – musimy odzyskać swoją moc. Potrzebujemy wzajemnego wsparcia, aby przywrócić szacunek do siebie samych, a także Matki Ziemi. Pomoże to odkryć i poddać się swojej kobiecej naturze, wzajemnie się wspierać, uczyć od siebie mądrości, słuchać intuicji, głosu naszego serca, by zmieniać się, móc rozwijać, a także inspirować zmiany we własnej Rodzinie, zaszczepiając miłość i pragnienie pokoju w sercach naszych dzieci.

Krąg Kobiet – ceremonie, rytuały, inicjacje

W ostatnim czasie nasilił się ruch płci pięknej, tworzącej Kręgi. W 2004 roku powstała Rada Starszyzny Kobiet. By dzielić się nauką rdzennych plemion i przywrócić świetność naszej Matce Ziemi spotkało się wówczas 13 Babć z pięciu kontynentów. Na wezwanie Jean Shinody Bolen powstają tysiące takich ugrupowań. Sama uczestniczę w jednym z nich. Krąg Kobiet w Warszawie, podobnie jak inne pragnie wznowić stare ceremonie, rytuały i inicjacje. Wszystko po to byśmy odnalazły wzajemne powiązania i odzyskały kontakt ze swoją mocą płynącą od naszych przodkiń, pamiętając też o tym, co pozostawimy siedmiu pokoleniom po nas.

spotkania kobiet

Od 20 lat prowadzę Krąg Kobiet. Powstał z potrzeby przebywania z mądrymi kobietami, które rozumieją, że zostałyśmy stworzone do pięknego, fascynującego i szczęśliwego życia. Jesteśmy kobietami, które odkrywają swoją moc i dzięki niej wprowadzają zmiany we własnym życiu. Koncentrujemy się na naszej odwadze, chęci poznania świata, miłości, zdolności obdarowywania ciepłem i komfortem psychiczny, a także uczymy się w pełni wykorzystywać intuicję oraz na niej polegać.

Updating…

  • Brak produktów w koszyku.